leťme.cz

Prohlížíte článek Fast food sushi v Brně v podobě Neptun fastfood.

Fast food sushi v Brně v podobě Neptun fastfood

Nabídka sushi produktů se nám začíná po Brně nějak rozmnožovat. Kromě Koishi či MOMO Sushi si nyní můžete zajít i do podstatně levnějšího rybího fast foodu Neptun fastfood v Králově poli nebo v novém Campus Square. My jsme se vydali do Nákupního centra v Králově poli a vyzkoušeli jejich sushi za slušnou cenu. Jaké bylo?

Sushi v Králově poli

Nejprve bych pochválil samotnou iniciativu tohoto rybího fastfoodu, neboť něco podobného zde jistě chybělo. Sushi za fastfoodovou cenu je prostě dobrý nápad a jistě i obchodní model. Sice nám chyběla obsluha jako u skvělého Koishi, a ze sushi nabízí pouze několik druhů maki, ale na talíři vám v jedné porci přistane 8 kousků, což je při ceně do Kč 100,- hodně solidní. Za sójovku a Wasabi si musíte připlatit po 5 korunách – nutno také zmínit, že porce jsou to malinké a někteří si asi objednají rovnou dvě.

 
 

Sami jsme si objednali jednu porci s grilovanou treskou a jednu s vařenými kalamáry. Dražší treska byla kromě vyšší ceny ochuzena i velikostí, takže jednotlivá maki opravdu nebyla stejně veliká. Někdo mi před návštěvou tvrdil, že u některých dostanete kousků méně, ale není to pravda. Vždy jich je za uvedenou cenu 8. Také bych dodal, že sushi nám bylo podáno na inzerovaném talíři do tvaru čtverce, nikoliv na klasickém kulatém, jak velí zkušenost gurmána Michala Särgenra. Je ale pravda, že je možná i rozdíl v provozovně v Campusu. Všiml jsem si totiž i jiných cen u  zeleninového maki. Ruku do ohně za to ale nedám.

V každém případě mě fast food sushi docela příjemně překvapilo. Zážitku jiných restaurací to nedosahuje, ale kvůli cenně do Kč 100,- se tam sám ještě jistě vrátím.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

pepa | , ,
| Listopad 3, 2009 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.