leťme.cz

Prohlížíte článek Coffee Club – za dobrou kávou i latte art.

Coffee Club – za dobrou kávou i latte art

coffeeclubbrno1

Po vzoru Kavalérie jsme se také vydali za menším kávovým zážitkem do cafaterie Coffee Clubu (http://www.coffeeclub.cz/). A neudělali jsme chybu.

 
 

Je vidět, že Coffee Club není obyčejná kavárna, ale místo kde se lidé kávě a hostům opravdu věnují. O to víc je možná překvapivé, že se kavárna nenachází v centru Brna, ale naopak v jeho poměrně odlehlé části, v Mendlánkách. Pro ty, kteří tedy mají do Mendlánek daleko, se asi návštěva Coffee Clubu nestane denní rutinou, i tak ale doporučujeme zajet a vyzkoušet. Ostatně kde jinde vás obslouží tak výborní baristé, kteří vyhrávají národní ceny v latte art? Navíc vám ho i v určité hodiny v týdnu předvedou přímo u stolu.

Milovníky kávy určitě potěší péče, které výběru kávy (ale i třeba mléka) obsluha věnuje. Posezení je velmi příjemné, židle i gauče jsou vyvedeny stylově a velmi povedeně. Jako stolová dekorace je použitá svíčka s kávovými zrny a zdi kavárny zdobí certifikáty, které zkušení baristé již nasbírali. Servis je taky na jedničku, ještě před objednávkou vám ke stolu donesou trochu vody a to se dneska moc nevidí (vlastně jsem to nikde v Brně ještě neviděl). Jedinou nepříjemností se nám stalo zdržení při placení, neboť plnou kavárnu už asi obsluha lehce nestíhala. Nicméně nám byla věnována pěkná omluva a tak přivíráme oči a spokojeni odcházíme.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , ,
| Duben 28, 2010 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.