leťme.cz

Prohlížíte článek Aquapark Tatralandia.

Aquapark Tatralandia

tatralandiaslovensko

Tatralandia

Přiznejme si to, najít vhodnou lokalitu, kde strávit dovolenou, víkend či výlet s celou rodinou není vždy jednoduché. Obzvláště pro děti je nutné připravit program, který je bude bavit. A jednou z alternativ zábavy může být aquapark

Tatralandia (Tatralandie). Říká vám tento pojem něco? Že ne? Tak si pojďme tento gigantický vodní ráj trochu představit.
Nedaleko Liptovského Mikuláše na Slovensku, konkrétně ve vesnici Liptovský Trnovec se nachází největší aquapark z celého Slovenska, České Republiky a sousedního Polska. V tomto vodním království se skrývá množství tobogánů, skluzavek a bazénů, jejichž výhodu je, že je můžete využívat celoročně. A to díky termálním minerálním pramenům, na které je zdejší lokalita bohatá.

tatralandiaaquapark

Pokud by vás přeci jen omrzela voda, tak je součástí areálu překážková lanová dráha nazývaná Tarzánie, či westernové městečko Western City.

 
 

tatralandia

Vyrazíte-li do této oblasti na dovolenou, není problém se ubytovat v nejbližším okolí aquaparku. K dispozici jsou vám priváty, hotely nebo bungalovy. A patříte-li k lidem, kteří rádi provozují turistiku a poznávají zajímavé destinace přijdete si tu také na své. Poblíž Liptovského Mikuláše se nachází několik míst, které by vám neměly uniknout.

Cena vstupného

Na závěr by nebylo na škodu seznámit se s cenou vstupů do vodního ráje.

Celodenní vstupné pro dospělou osobu přijde na 15 €, studenti a důchodci zaplatí 11,50 € a děti do 140 cm 6,50 €.

Foto a další informace: www.aquapark-tatralandia.sk

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , , ,
| Červenec 22, 2009 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.