leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Slevy.

Slevy


Novoroční výprodej letů u British Airways

Chystáte se na výlet za hranice všedních dnů, ale stále váháte? Máte pocit, že si cestu do prosluněného Miami nebo exotikou vonícího Dillí nemůžete dovolit? Tak teď máte šanci. Společnost British Airways přichází s novoroční speciální nabídkou cen letenek na svých vybraných dálkových linkách a tentokrát je skutečně z čeho vybírat. Všechny ceny jsou na svém historickém minimu. Letenky do destinací v Severní Americe, Jižní Africe a na Blízký a Střední Východ seženete od 10.161 Kč se všemi poplatky. Přinášíme Vám pár tipů z nabídky.

Památky v Paříži levně

paris2

Je-li Vám méně než 26 let a chystáte se na výlet do Paříže, můžete nyní ušetřit až tisíce korun. Díky rozhodnutí Nicolase Sarkozyho z 1.4.2009 mohou mladí lidé, kteří splňují věkový limit a jsou občany EU, bezplatně navštívit stálé expozice muzeí a veřejné budovy. Francouzské ministerstvo kultury se tak snaží zvýšit návštěvnost svých kulturních památek mladými lidmi. Nejedná se sice o všechna muzea, ovšem výběr je bohatý a nejslavnější pařížské památky v nabídce rozhodně nechybí.

Vídeňská karta a slevy ve Vídni

Návštěva Vídně s Vienna Card se opravdu vyplatí. Čeká na vás 210 slev v muzeích, galeriích, různých památkách, ale také třeba v restauracích, kavárnách nebo divadlech. Navíc máte volnou jízdenku po dobu 72 hodin na metro, tramvaje a autobusy ve Vídni.

Při návštěvě Londýna ušetřete s London Pass

Londýn je úžasné město plné nejrůznějších památek a zajímavých míst. Bohužel ne vždy, jsou vstupy do nich nejlevnější. Mnoho peněz a času však můžete ušetřit, pořídíte-li si London Pass.


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.