leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Hotely.

Hotely


Nespoutaný Island a vyhlášený hotel na pobřeží

Mnozí z vás jistě četli, nebo alespoň vědí o světoznámé knize Jila Verna Cesta do středu Země. Nemnoho z vás ale ví, že tohoto francouzského spisovatele k tomuto dílu inspiroval poloostrov Snaefelness nacházející se na nám vzdáleném a exotickém Islandu. Možná ve vás teď vzplanula touha jít se tam podívat. A to by taky šlo! Místo je sice vyhlášené za národní park, no je přístupné turizmu.

Rosengarten bude novou oázou nudismu v Německu

Provozujete nudismus?Jste jedni z těch, kteří si chtějí užívat pohodlý svého vlastního těla „jen tak“? Potom pro vás máme dobrou zprávu – za hranicemi se otevírá nový hotel pouze pro nudisty.


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.