leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Seriál: Restaurace v Brně.

Seriál: Restaurace v Brně


Kam na netradiční jídlo v Brně – africká kuchyně a rybí speciality

 
 

Pro všechny Brňáky, ale také návštěvníky Brna tu dneska máme několik tipů na zajímavé a netradiční jídlo v Brně. V dnešním článku vám představíme africkou kuchyni v Africana Restaurant a rybí speciality v Koishi.

Fast food sushi v Brně v podobě Neptun fastfood

 
 

Nabídka sushi produktů se nám začíná po Brně nějak rozmnožovat. Kromě Koishi či MOMO Sushi si nyní můžete zajít i do podstatně levnějšího rybího fast foodu Neptun fastfood v Králově poli nebo v novém Campus Square. My jsme se vydali do Nákupního centra v Králově poli a vyzkoušeli jejich sushi za slušnou cenu. Jaké bylo?

MOMO Sushi – sushi bar i rozvoz po Brně

 
 

V našem seriálu o Brněnských podnicích jsme se dostali k dalšímu podniku nabízejícímu tradiční japonský pokrm zvaný sushi. Tentokrát jsme jej ochutnali v sushi baru MOMO sushi v centru Brna jen pár metrů od ulice České.

Koishi: sushi restaurace konečně i v Brně

Také vám v Brně chyběla restaurace s opravdovým sushi? Pokud ano, není důvod se nadále trápit; od 15. května tohoto roku totiž otevřela Koishi – sushi a rybí restaurace – svůj provoz.

Na oběd do Sushi Ya

O brněnském sushi baru Sushi Ya jsme se zmiňovali ještě těsně před jeho otevřením, od té doby jsme ho měli možnost již několikrát navštívit na denní menu i a la carte. Jak se nám tedy Sushi Ya líbí?


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.