leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Ubytování.

Ubytování


Poprad – brána do Tater, nejmenších evropských velehor

img_8665

10. největší město Slovenska a současně jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících slovenských měst, to je současný Poprad, město ležící po obou březích stejnojmenné řeky.

Vysoké Tatry – na Slovensko nejen za lyžováním

rampouchy-studvodopadu

Zima je ještě stále v plném proudu a ve většině krajů České republiky se blíží čas jarních prázdnin. V příštích dnech proto společně v novém seriálu o našich východních sousedech navštívíme místa, která by mohla být inspirací pro Vaši dovolenou. Společně navštívíme známá lyžařská střediska, nezapomeneme ovšem ani na ty, kteří by chtěli poznávat hory tzv. „po vlastních“.

Chorvatsko, Lovran: U moře za 7 hodin

istrie-chorvatsko1

Jedno z nejbližších koupání při cestě z České republiky můžete zažít na severu Istrie už po sedmi hodinách jízdy autem. Dnešní článek vám přináší všechny potřebné informace, které k takové cestě potřebujete.

Rosengarten bude novou oázou nudismu v Německu

Provozujete nudismus?Jste jedni z těch, kteří si chtějí užívat pohodlý svého vlastního těla „jen tak“? Potom pro vás máme dobrou zprávu – za hranicemi se otevírá nový hotel pouze pro nudisty.


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.