leťme.cz

Prohlížíte článek SUSHI YA: od prosince další sushi restaurace v Brně.

SUSHI YA: od prosince další sushi restaurace v Brně

Máte rádi sushi? Jste z Brna? Pak pro vás máme dobrou zprávu, počet sushi barů se totiž v Brně zase rozroste. Tentokrát o sushi restauraci SUSHI YA, která bude stát přímo na náměstí Svobody! Známá je už vizualizace restaurace i ceny!

 
 

Nová sushi restaurace SUSHI YA se otevře až 1. prosince, její vizualizaci si už ale můžete prohlédnout na její facebook stránce. Dostupné jsou dokonce i ceny, které najdete na oficiální webové stránce www.sushiya.cz. Tak například předkrm japonské tofu, strouhaný zázvor, jarní cibulka a lupínky sušeného tuňáka přijde na 85,-; losos s kůží zprudka pečený na grilu, houby shitake a grilovaná zelenina na 155,-; sushi sety od 290,- (6 maki, 4 nigiri), polévky pak v dosud zveřejněném jídelníčku chybějí.

Otevírací doba je stanovena na 11:30–22:00 hod. celý týden kromě neděle, kdy bude zavřeno. Adresa: nám. Svobody 92/21. O bližší informace se podělíme po otevření v našem seriálu Restaurace v Brně.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Listopad 24, 2009 | V Evropa, Severní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.