leťme.cz

Prohlížíte článek All you can eat a la Sushi Point.

All you can eat a la Sushi Point

Existuje ještě jedna Brněnská restaurace servírující sushi a příbuzné speciality, o které jsme se na leťme.cz ještě nezmínili. Tou restaurací je pobočka, Pražákům jistě známého, Sushi Pointu. Tento týden v úterý jsme ochutnali jejich nabídku all-you-can-eat večerů a můžeme tak nabídku srovnat s podobným večerem konaným v MOMO Sushi.

Sushi Point v Olympii

Brněnská pobočka Sushi Pointu se nachází trochu z ruky z centra, v Olympii. Na rozdíl od svých pražských bratříčků nenabízí SUSHIPOINT BRUNCH od 11.30 h. do 16.00 h., ale úterní večery, které jsou nabídkou a cenou vlastně úplně to samé.

Nabízí se zde neomezená konzumace polévek, salátů, sushi, masových a rybích specialit, dezertů a ovoce včetně nápojů – juice a minerálky. Z placené nabídky nabízí exkluzivní japonské čaje a širokou nabídku vín.

Z polévek jsme jsme chutnali miso, protože jsem se ji chtěl pokusit srovnat s tou z MOMO či Koishi. Chuťově mi osobně sedla nejméně, přesto však chutnala a nemůžeme upřít, že porce to byla největší (a la carte je ale zase nejdražší takže ve výsledku vyjde ze srovnání asi nejhůře).

Co se týče teplých masových specialit, byli zde dva druhy kuřecího masa a grilovaný losos, ze studené kuchyně pak celá řada sushi (různé druhy maki, které třeba konkurence nutně nedělá, nigiri z lososa, tuňáka a sépie) a nějaké další dobroty jako saláty, ovoce, zelenina či dezerty.

Co potěšilo: úprava stolování (kromě polívek se jednalo o samoobslužné stoly, ve kterých bylo sushi pěkně naskládáno v loďkách), nealko nabídka (voda s mátou, pomerančový a jablečný džus), nabídka polévek (podávalo ze všech 5 z nabídky), cena (na brněnské poměry velice slušná), majonézový salátek mi velmi chutnal.

 
 

Co nepotěšilo: rýže v sushi nám zase tolik nechutnala (o úroveň horší než u konkurence), chyběla řada věcí z nabídky (tempury), teplé nealko nebylo zdarma, grilované lososa jsem taky už jedl lepšího (třeba právě ve zmíněném MOMO), dezerty nám příliš nesedli.

Srovnání s konkurencí: Celkově mi přijde vhodnější zajít si na podobný večer do MOMO Sushi na solniční – objeví se vám tam prakticky celá jejich nabídka, talířky vám jezdí na pásu a nemusíte nikam chodit, pití vám taky přinesou, přičemž teplý zelený čaj máte zadarmo a co se týče nealko džusů, dostanete různé druhy Cappy džusu, dostanete i zvláštní předkrm, speciální marcipánové sushi, pro mne osobně i chutnější sushi, kterého vám ještě nabalí celou krabičku domů. Ano, bylo to dražší (tenkrát 1500, nyní už skoro 2000 korun), ale bylo to lepší a bylo to i s programem (divadlo). Navíc MOMO pořádá all you can eat v rámci smyslného sushi, takže pánové jistě ocení možnost nabírat si sushi z ženských ňader 🙂 a i část obsluhy je nahoře bez.

I tak to je ale férová nabídka a jsme zvědavý, čím nás třeba Sushi Point ještě překvapí.

Termíny

All you can eat je konaný v restauraci Olympia Brno od 17.30 h. do 21.00 h. v níže uvedených termínech:

Restaurace Olympia Brno (každých 14 dní)

Červen – 08.06.2010, 22.06.2010
Červenec – 6.07.2010, 20.07.2010
Srpen – 3.08.2010, 17.08.2010, 31.08.2010

Rezervace na tel. 547 214 949

Jednotná cena na osobu činí 799,- Kč (děti do 12 let 199,- a do 4 let zdarma).

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

pepa | , ,
| Červen 24, 2010 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.