leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Služby.

Služby


Poprad – brána do Tater, nejmenších evropských velehor

img_8665

10. největší město Slovenska a současně jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících slovenských měst, to je současný Poprad, město ležící po obou březích stejnojmenné řeky.

Plesa – skvosty Tater

img_8587

Karová jezera vzniklá činností ledovce jsou častým zájmem turistů mířících na Slovensko, ať už v zimní nebo letní sezóně. Mezi nejznámější slovenské lokality patří Popradské a Štrbské pleso. Nechcete-li jít na plesa přímo lyžovat, nabídneme Vám v dnešním dílu návrh výletu, který opět patří spíše mezi méně náročnější a tak na něj může vyrazit celá rodina.

Zkušenosti se Student Agency na trase Brno-Praha

Vyzkoušeli jsme autobusový dopravní spoj se společností Student Agency (mimochodem i velkým prodejcem letenek) na trase Brno-Jihlava-Praha a zpět. Dali jsme tak přednost autobusové dopravě před tou vlakovou (tedy Českými drahami). Vyplatilo se?

Sexuální turismus – nový boom v cestování

Pod pojmem cestování si většina z nás představí cestování za kulturou, přírodou, lázeňské pobyty apod. V poslední době se ovšem rozmáhá nový druh turismu – tzv. „sexuální turismus“.

Přehled článků o cestování

Magazín leťme.cz pro vás připravil novou službu a tou jsou Články.leťme.cz, tedy agregátor cestovatelských článků českého internetu. Pokud máte svůj oblíbený zdroj o cestování, napište nám a my jej zařadíme. Můžete také odebírat RSS.


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.