leťme.cz

Prohlížíte stránku Alexandria.

Alexandria

Cestovní kancelář Alexandria

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993, kdy navázala na předchozí podnikání svého jednatele, pana Ing. Alexandra Pavlova. V současné době tedy můžeme hovořit o šestnáctiletých zkušenostech se zajišťováním zájezdů do Bulharska a jiných zemí, které využíváme, abychom mohli svým klientům poskytnout tu nejkvalitnější dovolenou za skvělé ceny.

V současné době již patříme mezi největší české cestovní kanceláře, jsme největším touroperátoremv ČR na destinaci Bulharsko a Maltu a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. V Bulharsku a v Řecku na Krétě předkládáme svým klientům nejširší nabídku pobytových míst ze všech a jako jedna z mála českých cestovních kanceláří se specializujeme i na organizování pobytů na turisty méně navštěvované a proto původní atmosférou dýchající, klidné a překrásné ostrovy jako jsou Limnos, Chios, Skiathos či Skopelos a další.

 
 

(Oficiální představení CK Alexandria, http://www.alexandria.cz/o-nas k 29. září 2009.)

Alexandria last minute

Nabídku nejen last minute zájezdů od CK Alexandria najdete na http://www.alexandria.cz/.

Zkušenosti klientů s CK Alexandria

  • Napište nám vlastní zkušenost s touto cestovní kanceláří a pomozte tak ostatním cestovatelům při jejich rozhodování při výběru dovolené.

Pobočky CK Sunny Days

Praha 1 (Vodičkova 25, 11000)
tel: 221 592 592,
rezervace@alexandria.cz


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.