leťme.cz

Prohlížíte stránku CK Fischer.

CK Fischer

Cestovní kancelář Fischer

Cestovní kancelář FISCHER je jeden z největších touroperátorů v České republice s více než 100.000 zákazníky. Specializujeme se na vysoce kvalitní výjezdovou turistiku. V naší nabídce jsou zájezdy do širokého portfolia přímořských destinací po celém světě. (Oficiální představení CK Fischer, http://www.fischer.cz/online/cz/informace/o-spolecnosti/ k 29. září 2009.)

Ocenění

Cestovní kancelář FISCHER byla po řadu let vyhodnocována jako nejlepší společnost v soutěži Českých 100 nejlepších. Opakovaně byla v anketě CZECH TOP 100 v kategorii 100 obdivovaných firem zařazena do naprosté špičky, pravidelně na druhou pozici za společnost Škoda Auto. V průzkumu trhu a veřejného mínění zpracovaného společností IMARS MARCOn se umístila na druhém místě jako firma, jež vychází svým zákazníkům nejvíce vstříc.

 
 

(Via http://www.fischer.cz/online/cz/informace/o-spolecnosti/ k 29. září 2009.)

Fischer last minute

Nabídku nejen last minute zájezdů od CK Fischer najdete na http://www.fischer.cz/.

Zkušenosti klientů s CK Fischer

  • Napište nám vlastní zkušenost s touto cestovní kanceláří a pomozte tak ostatním cestovatelům při jejich rozhodování při výběru dovolené.

Pobočky CK Fischer

Praha-Vinohrady (Milešovská 1136/5,130 00)
tel: +420 221 636 363,
info@fischer.cz


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.