leťme.cz

Prohlížíte stránku CK Čedok.

CK Čedok

Čedok – cestovní kancelář

CK Čedok je nejstarší pořadatel zájezdů ve střední Evropě. Dovolenou svým zákazníkům nabízí již od roku 1920. Zkratku Čedok (Československá cestovní a dopravní kancelář) společnost poprvé použila v roce 1926 a od té doby prošla dlouhou historií, včetně privatizace. Dnes je jednou z nejžádanějších cestovek v České republice a snaží se být moderní cestovní kanceláří zaměřenou na potřeby klientů.

Last minute

Zkušenosti klientů

 
 

Vybíráno ze zkušeností zákazníku na internetu nebo těch co nám sami napsali.

  • Létáme s manželem od revoluce každý rok. Máme už zkušenost s každou cestovkou. Čedok patří mezi ty nejlepší. Nikdy žádný problém, žádné milné informace, překnihování nebo zpoždění. Vždy skvělá organizace. (Danda)
  • Já mohu Čedok také doporučit. To co má cestovka v katalogu je i pak v místě dovolené. (Svobodová)
  • Bohužel s hodnocením cestovky Čedok nemůžu souhlasit, vždy jsem cestovala s Firo tour či s Exim tours a byla jsem nadmíru spokojená s úrovní ubytování , stravování i s delegátkami.Letos jsem poprvé absolvovala 5 denní výlet “Paříž pro náročné letecky na 5 dnů” ,ale bylo to poprvé a naposled,co jsem využila jejich služeb. Čistého času jsem tam byla 4 dny, místo 5 dnů, delegátka byla určena jen na pobyt, tudíž úroveň jejich služeb byla nedostačující, nikdy s námi nešla do kulturních památek, jen nám vše pověděla cestou v autobuse.Ubytování v *** hotelu bylo děsné,dle sdělení cestovky nešlo o tříhvězdičkový hotel, ale jen o tříznačkový hotel turistický,jídlo bylo dle cestovky taky v pořádku – i když vše servírovali ručně, o hygieně nelze vůbec mluvit natož o celkové čistotě hotelu.Reklamace , že 2,5 dne zájezdu netekla teplá voda a nebyla nám umožněna koupel v nějakém jiném zařízení, nebyla brána na zřetel, holt plynaři stávkovali, takže pokud by stávkovali dopraváci, měli bychom taky smůlu , museli bychom asi trčet celou dobou v hotelu, nebo chodit sami pěšky, neboť v davu udržet 50 člennou výpravu by nebylo možné.Nejlepší reakce cestovky byla, že jsem měla možnost přikoupit si ubytování ve **** hotelu, ale to by prodejci jejich zájezdů nesměli všem říkat, že *** hotel ve Francii je roven **** hotelu v Egyptě, zřejmě nikdo z této cestovky nebyl ani v Egyptě ani v mém hotelu Eurotel, který by snad mohl plnit jen ubytovnu pro bezdomovce.nebyl ani na ** úrovni hotelu v Egyptě. Děkuji, ale s touto cestovkou nikdy více. (Jana Knotková)
  • S CK Čedok ano, ale už nikdy více s pobočkou v Olomouci. Personál otřesný, neochotný. Mohu porovnat pobočku v Praze a Olomouci a je to sto a jedna. V Olomouci mi nedokáží říct podrobnosti k odletu ani tři dny před odletem, natož po nich chtít něco jiného. V Praze jsem tyto informace měla více jak týden, navíc jsem dostala knížečku země do které jsem jela, visačky na kufr. Prostě úplně jiný přístup. CK Čedok Olomouc mě zklamala nejednou, takže nikdy více. (Radka)

Média o Čedoku

Pobočky a kontakty

Čedok a. s.

  • Na Příkopě 18, 111 35 Praha 1
  • zákaznické call centrum: 800 112 112
  • rezervační centrála: 224 197 777
  • Všechny pobočky v Praze


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.