leťme.cz

Prohlížíte stránku Exim Tours.

Exim Tours

Cestovní kancelář Exim Tours

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. zahájila činnost letní sezónou roku 1993. Od té doby prochází dynamickým vývojem. V současnosti je největším touroperátorem leteckých zájezdů na českém trhu. Realizační tým firmy dnes čítá takřka stopadesát zaměstnanců a přibližně stejný počet delegátů v destinacích, kam směřují její zájezdy. V prvním desetiletí činnosti se plně osvědčila strategie EXIM TOURS orientovat se s maximálním úsilím na spokojenost zákazníka. Kromě vlastních provozoven realizuje EXIM TOURS podstatnou část prodeje prostřednictvím husté sítě cestovních agentur. Nedílnou součástí strategie společnosti je stálé rozšiřování nabídky leteckých zájezdů do oblíbených destinací české klientely.

Nabídka leteckých pobytových i poznávacích zájezdů cestovní kanceláře EXIM TOURS, je stále širší. Letní v současnosti zahrnuje: Egypt, Tunisko, Turecko, pevninské Řecko i řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu, Zakynthos a nyní nově i ostrov Lesbos, španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko. V zimním období se aktivity EXIM TOURS soustřeďují kromě tradičních destinací v Egyptě, Tunisku také na zájezdy do tak vzdálených exotických míst jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, Spojené Arabské Emiráty nebo nově středoamerický El Salvador, Peru, Mexiko a Thajsko, kam směřují vlastní charterové lety EXIM TOURS ve spolupráci s ČSA. Velmi rozsáhlý je i výběr míst, kam EXIM TOURS zajišťuje zájezdy na zakázku pro skupiny i jednotlivce.

(Oficiální představení CK Exim Tours, http://www.eximtours.cz/o-spolecnosti/ k 29. září 2009.)

Exim Tours last minute

Nabídku nejen last minute zájezdů od CK Exim Tours najdete na http://www.eximtours.cz/.

Zkušenosti klientů s CK Exim Tours

  • Napište nám vlastní zkušenost s touto cestovní kanceláří a pomozte tak ostatním cestovatelům při jejich rozhodování při výběru dovolené.

Pobočky CK Exim Tours

 
 

Praha 1 (Revoluční 23, 110 00)

tel: 241 093 244, fax: 224 826 222,

revolucni@eximtours.cz

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00-19:00, SO: 9:00-14:00


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.