leťme.cz

Prohlížíte stránku Sunny Days.

Sunny Days

Cestovní kancelář Sunny Days

Cestovní kancelář SUNNY DAYS, s.r.o., zahájila svoji činnost v létě roku 1997. V prvních dvou letech jsme se specializovali převážně na letecké zájezdy do Tuniska. Abychom uspokojili poptávku všech klientů, postupně jsme nabídku destinací rozšiřovali a v letošním roce se s námi můžete podívat do zemí ležících na třech kontinentech, omývaných Středozemním mořem a Rudým mořem. Na ostrovech Djerba, Rhodos, Kréta, Kypr a v Tunisku, Egyptě aTurecku naleznete velké množství kvalitních hotelů, od jednodušších až po luxusní. Vybírat můžete i z pestré nabídky stravování, a to od hotelů bez stravy přes polopenzi, plnou penzi až po all inclusive. Určitě budete mile překvapeni našimi výhodnými cenami, které dělají naše zájezdy dostupné pro každého. (Oficiální představení CK Sunny Days, http://www.sunnydays.cz/o-nas k 29. září 2009.)

Sunny Days last minute

 
 

Nabídku nejen last minute zájezdů od CK Sunny Days najdete na http://www.sunnydays.cz/.

Zkušenosti klientů s CK Sunny Days

  • Napište nám vlastní zkušenost s touto cestovní kanceláří a pomozte tak ostatním cestovatelům při jejich rozhodování při výběru dovolené.

Pobočky CK Sunny Days

Praha 5 (Štefánikova 48, 150 00)
tel: 225 001 911, tel 2: 225 001 960,
info@sunnydays.cz


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.