leťme.cz

Právě si prohlížíte články o cestování na téma Létání.

Létání


Novoroční výprodej letů u British Airways

Chystáte se na výlet za hranice všedních dnů, ale stále váháte? Máte pocit, že si cestu do prosluněného Miami nebo exotikou vonícího Dillí nemůžete dovolit? Tak teď máte šanci. Společnost British Airways přichází s novoroční speciální nabídkou cen letenek na svých vybraných dálkových linkách a tentokrát je skutečně z čeho vybírat. Všechny ceny jsou na svém historickém minimu. Letenky do destinací v Severní Americe, Jižní Africe a na Blízký a Střední Východ seženete od 10.161 Kč se všemi poplatky. Přinášíme Vám pár tipů z nabídky.

Londýnský Fashion week

Vždy stylový Londýn bude v druhé půlce září žít módou ještě více než obvykle! Od 17. do 22. 9. tady totiž probíhá londýnský Fashion week. Za inspirací se můžete vydat s British Airways, kteří vás dopraví do Londýna a zpět klidně za jeden den. Vždyť týden nabitý krásou a elegantním anglickým stylem si prostě nemůžete nechat ujít!

Wizz Air slaví narozeniny: 20 % sleva na všechny lety!

Maďarský letový dopravce, společnost Wizz Air, slaví letos 6. narozeniny a při této příležitosti sleví všechny lety o 20 procent. Rezervujte 19. května :).

Aerolinie Emirates spustí přímou linku do Dubaje z Prahy

Už v červenci by měla být spuštěná nová linka aerolinií Emirates pro přímé lety z Prahy do Dubaje a zpět. Společnost udává, že Česko je pro ně významný trh a tak tuto linku nabídne od července. A není se čemu divit, na 30 tisíc cestujících odlétá z Česka do Dubaje každým rokem. Emirates také udává cenu ekonomické třídy, která by se měla vejít pod 10 tisíc korun.

Společnost Wizz Air zavádí záruku při zpoždění letu

Společnost Wizz Air zavádí další úžasnou službu. Pokud si zakoupíte záruku při zpoždění a váš let bude mít zpoždění alespoň 2 hodiny, obdržíte na váš účet WIZZ kredit ve výši 2700 Kč (na cestujícího). Tento kredit lze použít pro zaplacení jakýchkoliv letů s Wizz Air a jakýchkoliv doplňujících produktů a může být zakoupen pro jednosměrný let pro všechny cestující v dané rezervaci.

Poplatek za službu záruka při zpoždění činí 270 Kč za cestujícího.


Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.