leťme.cz

Prohlížíte článek Novoroční výprodej letů u British Airways.

Novoroční výprodej letů u British Airways

Chystáte se na výlet za hranice všedních dnů, ale stále váháte? Máte pocit, že si cestu do prosluněného Miami nebo exotikou vonícího Dillí nemůžete dovolit? Tak teď máte šanci. Společnost British Airways přichází s novoroční speciální nabídkou cen letenek na svých vybraných dálkových linkách a tentokrát je skutečně z čeho vybírat. Všechny ceny jsou na svém historickém minimu. Letenky do destinací v Severní Americe, Jižní Africe a na Blízký a Střední Východ seženete od 10.161 Kč se všemi poplatky. Přinášíme Vám pár tipů z nabídky.

Nabídka se vztahuje na letenky ekonomické třídy a business třídy Club World. Letenku je nutno koupit do 14. ledna s odletem nejpozději 28. června 2011.

Dubaj, Spojené americké emiráty

Super moderní město uprostřed pouště. Vydejte se za skutečnou exotikou do nejbohatšího města světa, nechte se strhnout místním luxusem a objevujte krásy orientu. Najdete zde momentálně nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, umělé poloostrovy Palm Islands a soustroví The World, jehož ostrovy vytváří mapu světa. Na své si přijdou i milovníci pláží. Přímo podél města se totiž táhne úchvatná Jumeirah Beach. Ideální dobou k návštěvě Dubaje jsou právě zimní měsíce. Zhruba od poloviny dubna totiž tamní teploty stoupají do nesnesitelných výšek.

Zpáteční letenku s British Airways do Dubaje v ekonomické třídě pořídíte od neuvěřitelných 10.061 Kč. Ovšem pospěšte si, nabídka platí jen do 14. ledna.

New York, USA

Bezpochyby nejvíce vzrušující město světa je snem každého cestovatele, milovníka umění, architektury a nákupů. New York Vás uchvátí tak, že se sem již navždy budete chtít vracet. Při svých toulkách městem rozhodně nevynechejte rozlehlý Central Park – zelenou oázu klidu a pohody uprostřed města, kde můžete na místních trávnících strávit celý den. Povinností každého návštěvníka New Yorku je samozřejmě výlet k Soše svobody, procházka po Brooklynském mostě nebo objevování chutí orientu ve zdejší Čínské čtvrti, která je největší na světě. Málokdo také ví, že dvě hodiny jízdy autem od New Yorku se nachází přímo na pobřeží oceánu město Atlantic City, s dlouhými plážemi, krásnými hotely a přepychovými kasiny. Budete-li tedy vším tím newyorským shonem unaveni, zajeďte si na výlet.

Zpáteční letenku s British Airways do New Yorku v ekonomické třídě pořídíte od 10.812 Kč. Ovšem pospěšte si, nabídka platí jen do 14. ledna.

Los Angeles, USA

 
 

Vždy jste toužili projít se po chodníku slávy v Hollywoodu? Láká vás svět velkých hvězd a čtvrť Beverly Hills musíte spatřit na vlastní oči? Máte nyní šanci. Kromě slávou opředeného Hollywoodu si nenechte ujít výlet do sousedního Aneheimu se slavným Disneylandem nebo na pláže v Malibu či Santa Monice. Zdejší podnebí je ideální pro všechny milovníky tepla. Teploty ani v zimních měsících neklesají pod 15°C. Říká se navíc, že v Los Angeles prší pouhé dva dny v roce, snad se do nich při svých cestách netrefíte.

Zpáteční letenku s British Airways do Los Angeles v ekonomické třídě pořídíte od 11.542 Kč. Tato neuvěřitelná cenová nabídka však platí jen do 14. ledna. S koupí letenky neváhejte.

Las Vegas, USA

Leží uprostřed Nevadské pouště a je jakousi světelnou oázou v naprosté pustině. Samotné město má bez přilehlých obcí a předměstí jen něco málo přes půl milionu obyvatel. Budou se zde dobře cítit milovníci tepla, jelikož 300 dnů v roce zde svítí slunce, přičemž prší opravdu jen poskromnu. Dokonce ani v zimních měsících zde teplota neklesne příliš pod 15 °C. A víte, že je zde nejvíc kostelů na hlavu z celých Spojených států? Ano, mluvíme o věhlasném a legendárním Las Vegas, při pohledu z vesmíru nejzářivějším bodu na planetě zemi.

Zpáteční letenku s British Airways do Las Vegas v ekonomické třídě pořídíte od 12.757 Kč. Tato neuvěřitelná cenová nabídka platí jen do 14. ledna.

Kompletní seznam destinací, na které se vztahuje speciální cena: Atlanta, Boston, Baltimore, New York, Philadelphia, Washington, San Francisco, Miami, Los Angeles, Las Vegas, Chicago, Dallas, Houston, Calgary, Montreal, Vancouver, Phoenix, Toronto, Bangalore, Peking, Tokio, Dillí, Hong Kong, Šanghaj, Dubaj, Johannesburg.

Pro více informací ke speciální nabídce navštivte www.ba.com.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , , ,
| Leden 8, 2011 | V Létání

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.