leťme.cz

Prohlížíte článek Tipy na podzimní výlety s dětmi.

Tipy na podzimní výlety s dětmi

Blíží se čas podzimních prázdnin, proto tu máme pár tipů na příjemně strávený den. Děti mají rády výpravy do historie formou názorné ukázky. Tento druh podívané nám nabízí různé parky jako dinoparky, skanzeny, muzea a další.

Keltský archeopark v Nasavrkách (Náměstí 1 – Zámek) chystá na 31. říjen zajímavou podívanou. Na toto datum spadá svátek Samhain. Bude zde probíhat mnoho aktivit v keltském stylu, lampionový průvod a zajímavé soutěže pro děti.

 
 

V Botanické zahradě v Praze bude stejného data od 15-20 hod. probíhat Halloween. Na programu bude vyřezávání dýně, malování obličeje (www.malovaninaoblicej.cz) a různé soutěže pro děti. K dispozici bude občerstvení a večer pak táborák. S sebou si vezměte stará trika, nůž, polévkovou lžíci, čajovou svíčku a dýně si zakoupíte přímo na místě – na adrese Nádvorní 134, Praha 7.

Přejeme příjemně strávené dny!

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , , , ,
| Říjen 26, 2009 | V Severní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.