leťme.cz

Prohlížíte článek Hromadné vypouštění létajících lampionů v Brně.

Hromadné vypouštění létajících lampionů v Brně

Dnes, tedy v pátek 25. 6. se na brněnské Kraví hoře koná hromadné vypouštění lampiónu štestí. Pokud chcete zažít užásný pohled na brněnskou světélkující oblohu a třeba si také jeden lampión zapálit, dostavte se na Kraví horu před 21.30, což je zatím přibližný čas společného vypouštění.

Akce se měla konat již minulý týden, kdy byla pro nepřízeň počasí zrušena. Přesto se našla řada lidí, kteří svůj lampión vypustila před týdnem v podobný čas. Pro zájemce, kteří o této akci nevěděli, máme tedy dobrou zprávu, že se mohou vypouštění zůčastnit dnes.

 
 

Více informací najdete na Facebook stránce příslušné události.

Kde sehnat svůj lampión?

Lampióny budete moci koupit přímo na místě nebo si je můžete objednat na internetu například prostřednictvím eshopu letajiciprani.cz. Cena začíná na 65,- korunách za kus a můžete si vybrat z řady druhů. Zájemci si na zmíněném webu mohou přečíst i něco málo z historie těchto létajících lampiónů.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Červen 25, 2010 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.