leťme.cz

Prohlížíte článek Londýnský Fashion week.

Londýnský Fashion week

Vždy stylový Londýn bude v druhé půlce září žít módou ještě více než obvykle! Od 17. do 22. 9. tady totiž probíhá londýnský Fashion week. Za inspirací se můžete vydat s British Airways, kteří vás dopraví do Londýna a zpět klidně za jeden den. Vždyť týden nabitý krásou a elegantním anglickým stylem si prostě nemůžete nechat ujít!

Pokud milujete trendy a oblékání je Vaším koníčkem, do Londýna se určitě vypravte. Každý den Vás čekají módní show výborných britských i světových návrhářů. Rozhodně zajděte na přehlídku legendární Vivienne Westwood, která je symbolem originality a neotřelosti britské módy. Nezmeškejte ani show Twenty8Twelve, značky herečky Sienny Miller a její sestry. Styl Sienny Miller samotné zaručuje, že se bude rozhodně na co dívat. Mezi největší události londýnského týdne módy patří show Stelly McCartney pro Adidas. Její skvělé sportovní kousky si našly příznivce i u nás, takže si buďte jisté, že mikina nebo kabelka z nejnovější kolekce vás jednoznačně uchvátí.

K Londýnu patří párty a k londýnskému Fashion weeku dvojnásob. Pokud už budete z přehlídkových mol unavené, vyražte se s kamarádkou bavit do klubů, které budou módnímu týdnu zasvěcené. Třeba narazíte i některou z celebrit, které na Fashion week každoročně přijíždějí doplnit svůj šatník.

 
 

Londýnský Fashion week je pomalu za dveřmi, takže nečekejte a rezervujte si letenky do Londýna na www.ba.com. Společnost British Airways létá 4 x denně z Prahy přímo na hlavní londýnské letiště Heathrow, odkud můžete vyrazit přímo na první výlet za módní inspirací!

Další informace k letenkám a letům BA naleznete na webových stránkách ba.com nebo kontaktujte:
Roman Pacvoň
Fleishman-Hillard, Lomnického 1705/9, 140 00 Praha 4
tel.: +420 234 669 512, fax: +420 224 232 653, mobil: +420 739 570 968
e-mail: pacvon@fleishman.com

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , , ,
| Září 3, 2010 | V Létání

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.