leťme.cz

Prohlížíte článek Chorvatský ráj pro dovolenou má jméno Baška Voda.

Chorvatský ráj pro dovolenou má jméno Baška Voda

Když se v Česku zeptáte na nejdosažitelnější a nejpohodlnější dovolenou u moře, většina pohotově a naprosto automaticky odpoví Chorvatsko. Chcete-li poznat všechny krásy této země na jednom místě, Baška Voda Vám přání bezpochyby splní. Útulné město s neuvěřitelně pohodovým životním tempem ukazuje Chorvatsko v těch nejkrásnějších barvách a s jistotou zbaví i náročné cestovatele předsudků o naprosto nezajímavé dovolené.

Baška Voda vyniká pohostinností

Na každém kroku je vidět, že Baška voda žije z cestovního ruchu. Všichni, nejen obyvatelé pracující ve službách se proto maximálně snaží vyjít hostům vstříc. Ubytování Baška Voda nabízí v komfortních hotelích s veškerou péčí, v soukromých apartmánech, kde si víceméně vše organizujete sami. Další možností jsou také kampy. Kteroukoliv možnost zvolíte, můžete se spolehnout na očekávaný standard. Velmi oblíbenou atrakcí jsou tzv. Fish pikniky v rámci lodních výletů. Sami si můžete vybrat, kterou z krásných čerstvých ryb Vám přímo na lodi připraví.

Baška Voda – zábava pro všechny typy dovolených

 
 

Ačkoliv městečko Baška Voda působí velmi klidným dojmem, zábava tu je pro každého. Ti co si přijeli jen odpočinout, jistě uvítají teplé moře, oblázkové pláže nebo hrubší písek a odstupňovaný vstup do moře. O večerní vyžití se postarají diskotéky, ale také stylové restaurace a bary. Kdo má raději akčnější poznávací dovolenou, zdejší příroda nezklame. Impozantní panorama pohoří Biokovo nelze přehlédnout, ale vidět byste měli také Magické Červené a Modré, jež jezero neupoutává jen barvou, ale také hloubkou vrtů na jejich dně. Výlet za hranice Bosny a Hercegoviny je pro vytrvalejší, okouzlí nejen westernovou atmosférou ale také krásou vodopádů Kravica. Pokud nejste na procházky, máte možnost vyzkoušet adrenalinovější zábavu jako je třeba rafting, nebo některý z lodních výletů.

Baška Voda – počasí je poměrně stabilní

Počasí v Chorvatsku Vám pohodovou náladu určitě nezkazí. Stejně jako atmosféra je počasí na Baška Voda velmi příjemně konstantní. Teploty se, v nejslunnější oblasti severního středomoří, pohybují kolem 30°C a moře je většinou vyhřáté na 25°C. Místo pro báječnou dovolenou je možná blíž než jste si mysleli. Krásná místa nedělají ujeté kilometry.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , ,
| Srpen 18, 2016 | V Evropa, Jižní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.