leťme.cz

Prohlížíte článek Macao se pouští do akce na obnovu turismu.

Macao se pouští do akce na obnovu turismu

Při příležitosti desátého výročí ustanovení bývalé portugalské kolonie Macao jako čínské province 18. května místní úřad pro turismus spustil plán na podporu přísunu turistů. V rámci projektu se zajistil průvodcovský servis, jehož profesionální průvodčí vás bez poplatku provedou historickým centrem města.

 
 

Je to hlavní atrakce oblasti, zapsaná mezi světové kulturní dědictví, skládající se ze dvou hlavních míst – pozůstatků čtvrti Sv. Pavla a čtvrti Senado. Každá speciální prohlídka trvá přibližně patnáct minut a samozřejmostí je možnost komunikace v anglickém jazyce. Zúčastnit se můžou i větší skupiny turistů, nejvíce ale o počtu 30 lidí.

V blízké budoucnosti se plánuje také další zvýhodnění pro turisty. Možná se stane, že se vás místní průvodčí chopí ještě před příchodem do letištní haly.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Květen 17, 2009 | V Asie, Jížní Asie, Východní Asie

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.