leťme.cz

Prohlížíte článek Wizz Air zavádí odbavení na internetu .

Wizz Air zavádí odbavení na internetu

Od 17. listopadu začíná společnost Wizz Air zavádět odbavení na internetu u všech letů z Prahy. Postupně se však rozšíří i na další letiště. Odbavení na internetu můžete provést sedm dní až tři hodiny před plánovaným odletem vašeho letadla a to pro cestující se zavazadly k odbavení nebo bez. 
Cestující, kteří cestují pouze s příručním zavazadlem, by se měli dostavit s vytištěnými palubními vstupenkami přímo k odletové bráně nejpozději 30 minut před odletem. Cestující s odbavenými zavazadly musí před nástupem do letadla přejít k přepážkám pro odevzdání zavazadel.

Podrobné informace o odbavení na internetu naleznete na stránkách wizzair.com.

 
 

Zdroj: Wizz Air

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , ,
| Listopad 17, 2009 | V Létání

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.