leťme.cz

Prohlížíte článek Ryanair trochu jinak.

Ryanair trochu jinak

Kromě občerstvení si budeme již na několik dní budeme moci na palubě letadla společnosti Ryanair koupit i naprosto jiný sortiment. Jedná se o nástěnný kalendář, který jistě ocení především pánské osazenstvo v letadle. Hlavními aktérkami jsou letušky společnosti Ryanair, které ve svůdných bikinách ukazují, že letecký průmysl už dávno není jen o povinných a nudných uniformách.

 
 

Akce focení kalendáře se letos koná již potřetí a výsledná získaná částka bude věnována charitativní organizaci, která se stará o postižené děti ve Velké Británii. Kalendář si za cenu 10 dolarů můžete zakoupit nejen v letadle, ale také na stránkách společnosti www.ryanair.com.

Na focení se přihlásilo více než 800 letušek společnosti, prezident společnosti tedy věří, že si vybere skutečně každý a podpoří tím ještě dobrou věc.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

Kamila | ,
| Listopad 15, 2009 | V Létání

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.