leťme.cz

Prohlížíte článek Ryanair – první aerolinka, kde si můžete zapálit.

Ryanair – první aerolinka, kde si můžete zapálit

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair představila nové lákadlo pro pasažéry. Ti si tak mohou vychutnat svou dávku nikotinu přímo v oblacích. Irská aerolinka začala na palubě prodávat bezkouřové cigarety. Je to již druhý pokus, tentokrát úspěšnější než předchozí elektronické cigarety, o zpříjemnění letu kuřákům.

 
 

Cigarety obsahují speciální směs nikotinu, ze které po vydechnutí zbude pouze vodní pára. Aerolinka se také zavazuje, že tato pára neobsahuje žádné zdraví nebezpečné látky, které by mohly ohrozit ostatní pasažéry. Cigarety budou k mání pro zájemce starší 18 let a balíček, obsahující 10 kusů „smokelessek“ pořídíte za 6 eur.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Říjen 10, 2009 | V Létání

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.