leťme.cz

Prohlížíte článek České Aerolinie neskládají zbraně.

České Aerolinie neskládají zbraně

Probíhající globální krize měla a má jeden z hlavních dopadů na leteckou přepravu. Došlo totiž k prudkému zvýšení cen pohonných hmot, no jejím obecním vlivem na kvalitu života také k poklesu zájmu o cestování, zejména to dražší, což je sféra, do které letecká přeprava většinou spadá. Problémy neobešli ani společnost České Aerolinie, která se s nimi ale hodlá utkat svým akčním plánem na rok 2009.

 
 

Tenhle plán, který je vlastně nucenou úpravou primárního plánu na tenhle rok, má za cíl větší zaměření se na pravidelné linky se snížením nákladů všude, kde nejsou tak nutné a taky tak trochu po vzoru „nízkonákladovek“ lépe využívat kapacitu letadel. Dále se chce společnost zaměřit na důkladní optimalizaci cen letenek a taky další, placené služby pro cestující.

Na pravidelné lety se chce společnost zaměřit na základě prognóz, podle kterých bude počet cestujících pravidelných linek dlouhodobě stoupat. I díky této nové strategii se mají podstatně snížit straty společnosti v tomhle roce a v příštím ČA jen prozatím očekávají zisk víc než 150 miliónů českých korun.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Květen 27, 2009 | V Evropa, Střední Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.