leťme.cz

Prohlížíte článek Rosengarten bude novou oázou nudismu v Německu.

Rosengarten bude novou oázou nudismu v Německu

Provozujete nudismus?Jste jedni z těch, kteří si chtějí užívat pohodlý svého vlastního těla „jen tak“? Potom pro vás máme dobrou zprávu – za hranicemi se otevírá nový hotel pouze pro nudisty.

 
 

V Rosengartenu, jak se připravovaný hotel jmenuje,můžete na běžnou společenskou etiketu zapomenout. Svléci svůj šat a pokračovat v pobytu, jak vás pán Bůh stvořil, nebude jen podporováno, ale dokonce vyžadováno. Sexuální orgie ale nečekejte, mohli byste býti sklamáni. Hotel totiž hodlá jakékoliv nevhodné sexuální chování netolerovat.

Hotel Rosengarten v městečku Freudenstadt naopak hodlá lákat i běžné rodiny s dětmi, kterým již připravuje dětské hřiště. Všem ostatním pak nabídne pěší turistiku nebo lyžování. V těchto aktivitách se už ale nebudete muset za své oblečení stydět.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | , ,
| Duben 10, 2009 | V Evropa, Západní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.