leťme.cz

Prohlížíte článek Předpovědi poklesu cen letenek.

Předpovědi poklesu cen letenek

 
 

Podle Briana Pearcea, významného ekonoma Mezinárodní organizace pro leteckou přepravu, by z důvodu krize, kdy je v slabších obdobích nedostatek pasažérů leteckých linek, tedy přesněji příliš málo osob na obsazení všech sedadel, mělo dojít k snižování jízdného, k čemu už, hlavně u transatlantických linek, aktuálně dochází.  Současná krize byla pro transatlantický provoz značnou ránou: počet cestujících výrazně poklesl a letecké společnosti byly nuceny stláčet ceny. Podobný efekt je teď zřejmý i na letech jinými oblastmi, a další pokles cen je více než pravděpodobný.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz |
| Červen 12, 2009 | V Jiné

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.