leťme.cz

Prohlížíte článek V novém roce čeká v Italských Alpách na turisty nový lákavý rezort .

V novém roce čeká v Italských Alpách na turisty nový lákavý rezort

Již nějakou dobu probíhají práce na novém turistickém rezortu v Italských Alpách. Možná teď někteří z vás přemýšlejí, kde by bylo vhodné strávit následující léto. Když toužíte po něčem novém a nedotčeném, měli byste vědět, že právě v letní sezóně příštího roku se má nový rezort zpřístupnit návštěvníkům. 

 
 

Rezort známý jako Domina Golf & Ski se nachází v Tarvisiu, které je již teď oblíbenou alpskou destinací pro lyžaře. V nabídce bude mít 60 kilometrů lyžařských drah pro běžce i sjezdaře, no taky golfový park s 18 holemi. Atrakcí pro návštěvníky bude jízda na saních s koňským „pohonem“. Rezort dále nabídne jízdu na koni, trasy pro horská kola, paragliding nebo horolezectví. Na jezeře Raibl bude prostor na různé vodní sporty.

Kromě možností ubytování na úrovni zde najdete restauraci a bar, krytý bazén, saunu a taky koupele s nabídkou léčebných a zkrašlovacích procedur.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Prosinec 12, 2009 | V Evropa, Jižní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.