leťme.cz

Prohlížíte článek Napalubu.cz: jediný český magazín o lodích a jachtingu.

Napalubu.cz: jediný český magazín o lodích a jachtingu

Magazín Napalubu.cz je určen milovníkům vody, tiché plavby pod plachtami i dynamické jízdy s motory v zádech. Svým obsahem se zaměřuje na informace o novinkách mezi loděmi i v souvisejících technologiích, lodního příslušenství a elektroniky. Zkrátka nezůstanou ani laikové, kteří koketují s myšlenkou stát se kapitánem, nebo si pravidelně plní své sny na palubě pronajatých lodí.

Český a slovenský internet na příznivce vody a lodí zapomíná. Zatímco projektů z jiných oblastí je na internetu dostatek, milovníci vody musí informace hledat na cizojazyčných serverech. Napalubu.cz je prvním magazínem, které přináší pravidelné informace ze světa jachtingu. Naším cílem je vytvářet nezávislé profesionální medium. Naší silou je objektivnost, komplexnost a správnost přednášených informací.

Co vám Napalubu.cz přináší

Články s lodní tématikou a aktuální zpravodajství

Nezapomněli jsme na nic, co byť jen trochu souvisí s problematikou provozu lodí a jachtingu. Pravidelně vám budeme přinášet testy a profily lodí, seznámíme vás s aktuálními novinkami. Pro snílky a maximalisty přineseme i pohledy na luxusní megajachty a život na miliardářů na jejich přepychových jachtách.

Tématické seriály, rady, tipy a návody

 
 

Škola kapitána, technika plavby, profily přístavů, cestopisy – to jsou jen některé ze seriálů zaměřených na plavbu, které pro vás pravidelně připravujeme. Nechybí ani tipy a návody, jak si poradit s výběrem lodi, s jejím financováním nebo pojištěním a nezapomeneme ani na praktické rady pro vlastníky lodí.

Zajímavosti nejen ze světa jachtingu

Život námořníka není jenom o občasném pobytu na lodi. Je to styl života. Seznámíme vás se všemi osobnostmi: slavnými dobrodruhy a cestovateli, českými sportovci, luxusními loděmi světových boháčů apod. Pokud si netroufáte na samostatné vedení lodi, pak jistě uvítáte informace o možnostech pronájmu či zaoceánských plavbách.

Kalendář mezinárodních akcí i českých regat

Vody je na Zemi více než pevniny, není divu, že se ve světě střídá jedna mezinárodní výstava lodí za druhou. Pokud rádi cestujete a zároveň jste fandové do jachtingu, pak můžete tyto dvě záliby spojit a vybrat si v Kalendáři akcí některou ze zahraničních výstav. Kdo nechce jezdit za hranice naší domoviny, jistě ocení tipy na velké i malé tuzemské regaty.

Katalog firem a institucí

Již na 200 firem z oboru obsahuje přehledný Katalog firem, který neustále rozšiřujeme na základě doporučení našich čtenářů.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Červenec 31, 2009 | V Jiné

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.