leťme.cz

Prohlížíte článek Mexický výbor pro turistiku zachraňuje turismus v zemi.

Mexický výbor pro turistiku zachraňuje turismus v zemi

Podle relevantních zdrojů bylo mexickou vládou schváleno téměř 58 milionů dolarů pro plán investic do záchrany turistického průmyslu země. Podle vyjádření prezidenta Felipeho Calderóna se tím startuje kampaň za navrácení přísunu návštěvníků do Mexika.

 
 

Tenhle finanční balík bude investován do strategických oblastí souvisejících s turismem v zemi. Cílem je udržení platnosti stávajících leteckých linek a též ochrana turismu v zemi včetně zaměstnanosti. Tím se Mexiko dostane do znovu do povědomí lidí jako oblíbená, bezproblémová destinace turistů.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz |
| Květen 19, 2009 | V Amerika, Střední Amerika

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.