leťme.cz

Prohlížíte článek Lufthansa již v Evropě nabízí letenky přes mobil.

Lufthansa již v Evropě nabízí letenky přes mobil

Když se letecky přepravujete s využitím spojení společnosti Lufthansa, měli by jste vědět o jedinečné možnosti, kterou má v nabídce – letenku si nemusíte fyzicky kupovat ani objednávat, stačí jenom mít mobilní telefon s přístupem na internet! Jak to funguje? Jednoduše, přes mobilní portál lufthansa.com, kde je možné zařídit i on-line check-in, si vyžádáte letenku. Poté dostanete data s jménem, číslem letu a odletu spolu se speciálním čárkovým kódem. Ten na místě přečte skener a vám už nic nebrání připravit se na nástup. Na check-inu bude potřeba kód rezervace a vaše jméno.

 
 

Aktuálně Lufhansa využívá tento systém u letů na více než 30 letištích v Evropě a u všech destinací společnosti v Kanadě. V budoucnosti se plánuje rozšíření možností prostřednictvím mobilních telefonů, např. možnost vybrat si sedadla vedle sebe v případě, že cestujete s rodinou, či známými, blízkými.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Květen 16, 2009 | V Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.