leťme.cz

Prohlížíte článek Letenka do států za 3 400 korun?.

Letenka do států za 3 400 korun?

Pro všechny, kteří by si přáli navštívit Spojené státy Americké tady máme jeden aktuální tip na ty doposud nejlevnější letenky do USA od společnosti Northwest Airlines.

 
 

Z Prahy či Brna bohužel  Northwest Airlines neodlítá, ale pokud to nemáte daleko k západním či jížním sousedům, měli byste tuto jedinečnou nabídku zvážit. Ostatně posuďte sami:

  • Do Bostonu z Hamburku můžete letět už za 240 AUD, tedy přibližně za 3 400 Kč! New York by vás potom přišel od 279 AUD ze stejného města. Pokud chcete odletět z Vídně, můžete, ale bude to o něco dražší. I tak ale nyní lepší kup neseženete.

Northwest Airlines se opravdu nezdá, pěkné překvapení na Velikonoce.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Duben 10, 2009 | V Amerika, Severní Amerika

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.