leťme.cz

Prohlížíte článek Jižní Korea a podpora „zdravotního turismu“.

Jižní Korea a podpora „zdravotního turismu“

Na naléhání místních zdravotnických zařízení a nemocnic se vláda Jižní Koreje rozhodla vytvořit a udělovat novou kategorii víz, které návštěvníci dostanou v případě, že do země cestují ze zdravotních důvodů.

 
 

Tahle novinka se ještě člení podle trvání potřeby zdravotní péče na 30- a 90-denní, případně jsou k dispozici víza na celý rok pro ty, kteří potřebují dlouhodobou péči.

Podle vyjádření místní vlády bude počínaje tímhle měsícem nemocnicím v zemi, ze kterých mnohé mají finanční problémy, umožněno prostřednictvím reklamy přilákat pacienty (zákazníky) z jiných zemí.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz |
| Květen 19, 2009 | V Asie, Východní Asie

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.