leťme.cz

Prohlížíte článek Bizardní požadavky hotelových hostů.

Bizardní požadavky hotelových hostů

Hotelový hosté mohou občas překvapit nejednoho člena hotelového personálu. O pár vybraných požadavků se podělil web lastminute.com.au, který zmínil několik velice netradičních přání jejich hostů.

 
 

Jeden z hostů si například chtěl vyměnit pokoje, neboť v tom svém, slýchával divné zvučení, které připisoval klimatizaci. V novém pokoji ale hučení přetrvávalo do té doby, než si všiml, že se jednalo o jeho vlastní elektrický kartáček v kufru. Další host chtěl pro změnu postel před svým ubytováním zrušit – to proto, aby mohl nerušeně odpočívat na zemi.

Najdou se ale i tací, co chtějí mít před příjezdem umytou vanu vinným octem, co chtějí zastavit déšť či takový, kteří personál žádají o půjčení jejich vlatních aut či ruku jejich dcer.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Říjen 22, 2009 | V Jiné

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.