leťme.cz

Prohlížíte článek Anglie a kasína? Coventry!.

Anglie a kasína? Coventry!

Cestovatelé, kteří míří v červnu do Anglie a rádi by se zabavili utrácením peněz, by to měli zkusit v nové místní atrakci města Coventry v centru země. Zde se totiž nachází největší britské kasino, které své brány otevře 5. června. Na ploše více než 100 000 čtverečních stop vás tady bude čekat pět barů s velkými plasmovými obrazovkami, tři restaurace a podium s neustálým přísunem různých představení. Mezi dekoraci tady patří ohromný umělý vodopád přímo v prostorech budovy kasina.

 
 

Mezi možnosti hraní tady patří vše, co byste si mohli pomyslet. Jsou tady všechny stolní hry, které by v takovém podniku neměli chybět, nechybí blackjack, ruleta ani kostky. V jiné části se můžete nechat okrást „jednorukými bandity“, nebo se podívat do jedné z dvanácti speciálních místností na poker, kde se víckrát týdenně pořádají turnaje. Pro náročnější klientelu nechybějí soukromé či VIP salony/kluby.

Vstup do tohoto kasina, kterému nebudou sahat po kotníky nejvyhlášenější londýnské střediska zábavy, je samozřejmě jenom pro dospělé.

Líbil se vám článek? Podpořte jej a dejte o něm vědět i ostatním.

redakce leťme.cz | ,
| Květen 17, 2009 | V Západní Evropa

Ostrov Lesbos – domov básnířky Sapfó
Lesby a lesbičky – ty se vám především při pohledu na název ostrova vybaví. Ale úvaha je to mylná.

Drážďany a galerie Zwinger
Drážďany byly původně rybářskou vesničkou, ale postupem času se z ní stalo sídlo kupců, později markrabské město a poté lázeňská a královská rezidence.

Hampton Court Palace
Královský palác známý především díky Jindřichu VIII., Hampton Court Palace, měl být původně kardinálským renezančním sídlem.

Aquapark Tropical Islands
Tropical Islands rozhodně není pouhým obyčejným vodním parkem, ale imituje tropické letovisko, za jehož návštěvu byste dali obrovskou spoustu peněz a museli byste přeletět polovinu světa.